דף הבית

מי אנחנו

שאלות

עובדים

מעסיקים צור קשר

פורום "החשבונית של השכיר"

12/16/2018 3:02:12 AM

נשלחה על ידי:  ספיר
נושא:*** נהלי הפורום (החדשים) ***
בתאריך: 6/5/2016 4:13:13 AM

גוף המודעה:

שלום לכולם,

הפורום הזה רק מנוהל על ידי, ולמעט " ***הודעות מערכת*** "
המיועדות לכלל המשתתפים, אני ממעט ככל האפשר להשתתף בו בכתיבה,

שאלות שלכם כאן אמורות עכשיו להיות נענות על ידי המשתתפים הוותיקים. הערות שלכם לגבי השירות, יענו באופן פרטני על ידינו
באימייל ולא יידונו על גבי הפורום - אבל הן תהיינה גלויות לעיני כל מבקר בפורום,

אם לא תהיו מרוצים מן התשובות שינתנו לכם ע"י המשתמשים, או שתהיו לא מסופקים מהתשובות שאפשר למצוא במנוע החיפוש בפורום, נא כתבו אלינו אימייל ותיענו באופן אישי על ידי,

הפורום ימשיך ויהיה פורום פתוח לכל, ללא צורך להירשם, או להזדהות בשם,

הפורום ימשיך להיות לוח שכל הודעה עליו לא תימחק - על כן נא
הזהרו בפרטים שאתם נותנים כאן, כי לא ניענה לבקשות למחוק ממנו
הודעות.

הפורום ימשיך להיות לא מצונזר ולא ערוך, ובכך יתאפשר לכם לקבל רושם על אופן ההתנהלות של השירות הזה, ולהיווכח באמינותו ושקיפותו - למשתמשים וללקוחות.

כשמישהו פונה אלי, ושואל אותי אם מה שכתוב בפורום זה נכון,
אני אומר שאכן כן: כל מה שכתוב בפורום, הוא נכון - רק לפורום, ושעליו לבדוק גם מה שנכון מחוץ לפורום: קרי השירות עצמו,

הנושא של השירות הזה הוא לא הפורום - הנושא של השירות הזה הוא
מתן האפשרות לעבוד עצמאי בלי תיק ברשויות המס, האמינות של השירות בחישוב הכספים, בדיווח המדוייק לרשויות המס, ובמתן המשכורת במועד המוקדם האפשרי.

הפורום הוא כלי להשוואה ולקבלת התרשמות. 139 דפי התשובות,
10,900 השאלות וההערות שניתנו עד עתה ויותר מ-20 שנות שירות וצריכות להימדד מול התרגזות של אחד או כמה, בפרופורציה הנכונה,

כמו שבשירות זה המוטו הוא: "מהיום לא מוותרים על עבודה, רק כי אין חשבונית לתת" (וזה משהו שהבנאדם צריך להטמיע בעצמו, כי זה לא בא לו טבעי),
כך בבסיס הפורום הזה המוטו הוא:"מהיום עובדים רק עם חברה שיש לה פורום באתר, והוא פתוח ושקוף, ללא כפייה על הכותב להזדהות ובלי סינון הודעות צנזורה) מצד ההנהלה".

אין לפורום הזה אח ורע בשום מקום בעולם האינטרנט - כי זה לא האינטרס המיידי של נותן השירות, ובאמת שיועצים אסטרטגיים לשיווק במשך כל השנים, מייעצים לי לסגור אותו לגמרי, או "לסגור" אותו במובן של "לשלוט בו", כי לטעמם, פורום במתכונת זו גורם כאן רק לנזק.

אני אומר שהחשיבות בקיום פורום כמו שלנו היא עצומה וחובקת עולם של מקבלי שירות. המטרה היא, לעורר את המשתמש לדרוש את מה שמגיע לו מכל נותן שירות על הנט, ובכלל: את היכולת להשוות ולהחליט, על סמך התרשמות של מקבלי השירות הקודמים והעכשוויים.

כי אחרת, האימרה "פריירים לא מתים - הם רק מתחלפים" תהיה נכונה לנצח נצחים.

הצלחת הפורום, והמסר שינתן לספקי השירות: " תנו לנו לשמוע עליכם, אצלכם בבית, כי אנו עובדים רק עם מי שנותן לנו את הכלי הזה להשוואה ולהחלטה", תוביל אותנו לצרכנות טובה יותר ולמתן שירות טוב והוגן יותר.

אז זהו, מעז יצא מתוק: נא לא לפנות אלי אישית בפורום זה, כי
מעתה אני רק מנהל אותו מבחוץ.

הפורום הזה הוא שלכם עכשיו, נהגו בו כבשלכם.

בהצלחה,

ספיר (משה ספיר)

http://  :כתובות אינטרנט נלוות

*** נהלי הפורום (החדשים) ***-- ספיר 6/5/2016 4:13:13 AM